Tragiczny wypadek na dworcu kolejowym. 46-latek osunął się pod koła pociągu!

i

Autor: KPP Ropczyce Tragiczny wypadek na dworcu kolejowym. 46-latek osunął się pod koła pociągu!

Dramat na Podkarpaciu

Tragiczny wypadek na dworcu kolejowym. 46-latek osunął się pod koła pociągu!

2022-12-27 14:49

Do ogromnej tragedii doszło w Ropczycach (województwo podkarpackie) we wtorek (27 grudnia 2022), gdzie na peronie dworca kolejowego 46-letni mężczyzna osunął się pod koła pociągu towarowego. Niestety, mężczyzna zginął na miejscu. Szczegóły poniżej.

Tragiczny wypadek na dworcu kolejowym w Ropczycach. 46-latek osunął się pod koła pociągu!

Do dramatu doszło we wtorek (27 grudnia 2022) około godz. 13.00, na peronie dworca kolejowego, na ul. Dworcowej w Ropczycach. Jak informują podkarpaccy policjanci, 46-letni mężczyzna osunął się pod koła pociągu towarowego. Niestety mieszkaniec gminy Ostrów zginął na miejscu.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna siedział na peronie i opierał się o skład kolejowy. Kiedy pociąg ruszył mężczyzna osunął się pod jego koła. 46-letni mieszkaniec gminy Ostrów poniósł śmierć na miejscu - przekazuje Komenda Powiatowa Policji w  Ropczycach w komunikacie prasowym.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Niezwykła szopka w Różance przyciąga tłumy
Sonda
Czy boisz się śmierci?