Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje 42-latka

i

Autor: KPP Strzyżów Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje 42-latka

Tragiczna śmierć

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje 42-latka

2023-03-15 21:31

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Małówce na drodze krajowej nr 19 (Podkarpackie). Zderzył się ford transit i toyota auris. Niestety, śmierć poniosła 42-letnia kobieta kierująca toyotą. Szczegóły poniżej.

Tragiczny wypadek w Małówce. Nie żyje 42-latka

Do wypadku doszło we wtorek (14 marca 2023) około godz. 15.25 w Małówce, na drodze krajowej nr 19. Ze wstępnych informacji policji wynika, że kierująca toyotą auris najprawdopodobniej zjechała na przeciwny pas jezdni i zderzyła się z fordem transitem.

- Pomimo podjętej reanimacji, życia 42-letniej mieszkanki powiatu strzyżowskiego, która kierowała toyotą, nie udało się uratować. 39-letni kierowca forda oraz jego 23-letni pasażer z obrażeniami trafili do szpitali - przekazuje KPP Strzyżów.

Kierowca forda był trzeźwy. Na miejscu wypadku policjanci zabezpieczyli ślady oraz wykonali czynności, które pomogą w ustaleniu okoliczności zdarzenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

13-latka wpadła pod tramwaj. Szokujący wypadek w Gorzowie
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?