Tragiczny wypadek w Woli Rafałowskiej. Nie żyje 47-latek

i

Autor: KMP Rzeszów Tragiczny wypadek w Woli Rafałowskiej. Nie żyje 47-latek

Dramat na drodze

Tragiczny wypadek w Woli Rafałowskiej. Nie żyje 47-latek

2023-02-02 13:23

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Wola Rafałowska (Podkarpackie). Jak informują rzeszowscy policjanci, kierujący citroenem, w wyniku utraty panowania nad pojazdem, uderzył w bariery energochłonne i betonowy przepust. Niestety, 47-latek zmarł.

Do wypadku doszło w środę (1 lutego 2023), około godz. 15.00 w Woli Rafałowskiej. Nie żyje 47-letni kierowca citroena.

- Pracujący na miejscu policjanci rzeszowskiej drogówki wstępnie ustalili, że kierujący citroenem, jadąc w kierunku Cierpisza, stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku czego zjechał na lewą stronę jezdni. Następnie pojazd uderzył w bariery energochłonne, znak drogowy i betonowy przepust. Siła uderzenia obróciła samochód w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy - przekazuje KMP Rzeszów.

Na miejscu pojawiły się 4 zastępy straży pożarnej oraz dwie załogi pogotowia ratunkowego, w tym załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo udzielonej pomocy, kierujący citroenem, 47-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, pracowali na miejscu zdarzenia. Przeprowadzali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady.

Gang narkotykowy z Mazowsza rozbity. W gigantycznej akcji CBŚP zatrzymano 18 osób
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?