Tragiczny wypadek. Nie żyje kobieta. Potrącił ją samochód

i

Autor: podkarpacka policja Tragiczny wypadek. Nie żyje kobieta. Potrącił ją samochód

Dramat na drodze

Tragiczny wypadek. Nie żyje kobieta. Potrącił ją samochód

2023-08-22 11:16

Do tragedii doszło w miejscowości Wzdów (Podkarpackie). Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, kierujący dacią potrącił idącą prawą stroną drogi kobietę, która prowadziła rower. Niestety, kobieta zmarła. Szczegóły poniżej.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek (22 sierpnia 2023) około godziny 20.30 w miejscowości Wzdów. Samochód potrącił kobietę, która prowadziła rower.

- Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci ruchu drogowego ustalili wstępnie, że kierujący dacią, jadąc od strony Jaćmierza, potrącił idącą prawą stroną drogi kobietę, która prowadziła rower - przekazują policjanci.

Kobieta została ranna. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, 53-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego zmarła.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy daci. 26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego był trzeźwy.

- Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia - informują mundurowi.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Wiozła męża w bagażniku, miała jasny cel
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?