Łabędź Orfeusz trafił Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych z ranami postrzałowymi. Dostał pomoc i zimowy golf

2021-12-03 12:36
LABEDZ
Autor: Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych Łabędź Orfeusz dostał zimowy golf

Orfeusza, który trafił do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych spotkał bardzo przykry los. Ptak został strzelnicą dla bezdusznego człowieka, który dla zabawy postanowił znęcać się nad zwierzęciem. Ptak przeżył, ale jego obrażenia były poważne. Bez pomocy weterynarzy z Przemyśla zapewne nie miałby większych szans. Teraz dostał zimowy golf. Czy choremu ptakowi jest tak bardzo zimno?

Orfeusz to chory łabędź, który do Lecznicy trafił z ranami postrzałowymi po śrucie. Rana na jego klatce piersiowej doskwiera mu najbardziej i łabędź non stop ściągał z niej opatrunek. Przez jego walkę z bandażami rana nie mogła się goić. Weterynarze, którzy leczą i rehabilitują Orfeusza, by ten wrócił w pełni zdrów na wolność, wpadli na pomysł, że zamiast opatrunku owiniętego bandażami przygotują mu coś w rodzaju zimowego golfu z wielkim kołnierzem.

Zobacz też:  Psy z Lecznicy napisały list do Świętego Mikołaja. Bocian Radzio spóźnił się i swój wysłał do weterynarza, czym wprawił go w osłupienie

Orfeusz- Łabędź w zimowym golfie

To "ubranko" będzie otulać królewskiego ptaka.  Golf  jest zakładany na tułów i szyję, tak by ptak mógł swobodnie chodzić i nie ściągał opatrunku. Jego sweterek nie ma nic wspólnego z zimnem, ale Orfeusz wygląda bardzo gustownie i dostojnie, jak na królewskiego ptaka przystało.

Polecamy: Bieszczady. "Miśki" wyszły na andrzejki, zastała ich zima [ZDJĘCIA]

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE