Uciekł przed koronawirusem do lasu

i

Autor: mati-foto/pixabay.com

UCIEKŁ do lasu przed KORONAWIRUSEM. Bał się zarażenia

2020-03-16 12:07

W weekend w Baranowie Sandomierskim doszło do... nietypowej akcji. Służby poszukiwały mężczyzny, który miał niedawno wrócić z Niemiec do Polski. Przestraszył się koronawirusa i uciekł do lasu.

O zaginięciu 40-letniego mieszkańca powiatu tarnobrzeskiego, policjantów powiadomiła jego rodzina. Jak wynikało z przekazanych informacji, mężczyzna wrócił z Niemiec, czuł się dobrze, ale jego zachowanie było irracjonalne, w pewnym momencie wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Mimo upływu czasu, nie wracał do miejsca zamieszkania, nie nawiązał także kontaktu z bliskimi. Mężczyzna wyszedł z domu w sobotę około godz. 20.W akcji brali udział policjanci, strażacy i zespół ratownictwa medycznego.

Wysiłki policjantów przyniosły efekt. 40-latek został odnaleziony w lesie. Był mocno wyziębiony i zmęczony. Jak podaje portal Nowiny24 ustalono, że mężczyzna nie miał objawów świadczących o zakażeniu koronawirusem, ale w obawie przed zarażeniem schował się w lesie. Zdecydowano się umieścić go na obserwacji na oddziale psychiatrycznym szpitala w Nowej Dębie.

Takich nieodpowiedzialnych zachowań w związku z koronawirusem było w naszym regionie więcej. 

Czy lato wypłoszy koronawirusa?

Koronawirus w Polsce - RAPORT