Wyjeżdżasz w Bieszczady? To warto wiedzieć, żeby nie spędzić czasu w kolejkach

2020-07-24 15:26 Agnieszka Przystaś
Bieszczady, góry,
Autor: jarekgrafik/Pixabay.com

Bieszczadzki Park Narodowy przygotował kilka uwag dla turystów, które są doskonałą podpowiedzią, by nie marnować czasu w kolejkach - zarówno na parkingach, podczas kupowania biletów, czy na szlakach. Sprawadź!

Jak ominąć kolejki podczas kupowania biletu? BPN radzi, by zakupić bilet przez internet - za pomocą platformy e-parki. Należy jednak pamiętać, że zasięg internetu na terenie parku nie jest najlepszy, warto więc zaopatrzyć się w bilety wcześniej i potwierdzenie zakupu mieć z sobą. Wejście jest bez kolejki, również  dla osób z ważną Kartą Dużej Rodziny). Która pora jest najlepsza na wyjście w góry? 

- Nasze parkingi zapełniają się już ok. godz. 10.30 - 11.00, więc im szybciej rano wyjedziecie tym pewniejsze zajęcie miejsca i tym większa szansa, że zdążycie przed burzą. - informuje Bieszczadzki Park Narodowy.

Bieszczadzki Park Narodowy proponuje mniej uczęszczane odcinki szlaków do odwiedzenia, np.

  • Bereżki-Przysłup Caryński-Połonina Caryńska,
  • Suche Rzeki-Smerek-Jaworzec,
  • Tarnawa Niżna-Dźwiniacz,
  • Wetlina-Dział-Mała Rawka,
  • Jaworzec-Przełęcz Orłowicza-Smerek.

- Studiujcie prosimy graficzne załączniki do Regulaminu, pomogą w wybraniu tras do wędrówek. Przypominamy też o zmianie przebiegu szlaków na Połoninie Wetlińskiej. - informuje BPN.

Szturm na polskie góry. Ogromne kolejki na szlakach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.