Z lotniska w Jasionce polecimy do Splitu. Wracają też popularne kierunki

2021-05-29 11:30
Z lotniska w Jasionce polecimy do Splitu. Wracają też popularne kierunki
Autor: Pixabay.com Z lotniska w Jasionce polecimy do Splitu. Wracają też popularne kierunki

Gdzie polecimy z lotniska w Jasionce w wakacje? Chorwackie miasta Split i Zadar oraz Gdańsk i Szczecin znalazły się w wakacyjnej siatce połączeń podrzeszowskiego portu lotniczego w Jasionce. Z podkarpackiego lotniska będzie można dolecieć też do USA na lotnisko w Newark. Wszystkie połączenia obsługiwać będzie PLL LOT. Kiedy ruszają wakacyjne loty? Zobaczcie szczegóły na se.pl poniżej.

Wakacyjne loty z Jasionki. Gdzie polecimy?

Bezpośrednie loty z Jasionki do Gdańska wykonywane będą dwa razy w tygodniu na samolotach Bombardier Q400, od 19 czerwca do 11 września we wtorki oraz soboty, zaś do Szczecina - od 14 czerwca do 10 września w piątki i poniedziałki. Loty do Zadaru, które były już obecne w ubiegłorocznej siatce połączeń, realizowane będą raz w tygodniu, w soboty od 19 czerwca do 11 września. Z kolei loty do Splitu będą odbywać się od 27 czerwca do 12 września, raz w tygodniu w niedzielę, na samolotach typu Bombardier Q400, mogącym zabrać na pokład 78 pasażerów. Od czerwca do września LOT przywraca również transatlantyckie połączenie do Newark, obsługiwane przez Boeingi 787 Dreamliner. Z Jasionki będzie można dotrzeć także do bułgarskiego miasta Burgas; trasa obsługiwana będzie w każdą środę od 23 czerwca do 8 września samolotem typu Boeing 737 oferującym 186 miejsc.

Do Jasionki wracają również wakacyjne loty czarterowe. W systemach rezerwacyjnych touroperatorów dostępne są obecnie oferty do tureckich kurortów Antalya i Bodrum (wylot w środę i sobotę) oraz tunezyjskiego Monastiru (wylot w czwartki).  Ryanair ponownie uruchamia trasy z Jasionki do Londynu, Manchesteru, East Midlands i Dublina, zaś Wizz Air wznawia loty do Eindhoven.

Rutkowski Story - Poruszająca rozmowa z mamą Iwony Wieczorek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE