Straż pożarna

i

Autor: Pexels

Rozstali się z druhem

Za ten komentarz o policjantach wyrzucili druha Jakuba Z OSP. Internauci: "Szacunek!"

2023-02-23 9:10

OSP Stalowa Wola rozstała się z druhem Jakubem po komentarzu, jaki zamieścił on w mediach społecznościowych. Komentarz dotyczył naboru do policji, a druh nie przebierał w słowach. Na wieść o decyzji strażaków, internauci piszą: "Brawo OSP Stalowa Wola".

Druh Jakub bardzo szybko i boleśnie przekonał się o tym, że nikt nie jest anonimowy w internecie. Jak donosi portal remiza.pl jeden z serwisów informacyjnych z Dolnego Śląska opublikował artykuł o naborze do policji, trafił on również na Facebooka. Artykuł postanowił skomentować druh OSP z Podkarpacia.

- Już pędzę… Zawsze marzyłem, żeby gonić i poniewierać ludzi… i być ostatnią szmatą i nieudacznikiem… Wolałbym do końca życia g….o rękoma wybierać z szamba niż kundlem służalczym zostać… - brzmi komentarz, który przytacza remiza.pl.

Na reakcję OSP Stalowa Wola nie trzeba było długo czekać. Strażacy postanowili pożegnać się z druhem Jakubem.

- W związku ze złożoną pisemną rezygnacją dh. Jakuba, Zarząd OSP Stalowa Wola w dniu 21.02.2023 podjął uchwałę o skreśleniu druha z listy członków. Jednostka OSP Stalowa Wola nie utożsamia się z prywatnymi poglądami Jakuba. Liczymy na dalszą, dobrą współpracę z wszystkimi służbami. Ze strażackim pozdrowieniem - oświadczenie podpisał Zarząd OSP Stalowa Wola.

Internauci uważają decyzję OSP Stalowa Wola za słuszną: "Szacunek!"; "Szacunek Panowie! Prawidłowo załatwiona sprawa." ; "Sztama mundurowa. Tyle w temacie."

Strażacy z Wrocławia i pies Orion ratowali ludzi w Turcji.
Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?