Zaginął 17-latek. Miał jechać na praktyki i zniknął… Na dworcu czekali na niego policjanci [AKTUALIZACJA]

2022-05-30 9:47
Zaginął 17-latek. Miał jechać na praktyki i zniknął… Na dworcu czekali na niego policjanci [AKTUALIZACJA]
Autor: podkarpacka policja Zaginął 17-latek. Miał jechać na praktyki i zniknął… Na dworcu czekali na niego policjanci [AKTUALIZACJA]

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach. Zaginął 17-latek spod Rzeszowa. Miał jechać na praktyki – tak powiedział bliskim – a później ślad po nim zaginął. Gdzie jest teraz? Co się z nim dzieje? Pomóżmy go odnaleźć! Policja publikuje zdjęcie i rysopis zaginionego.

Aktualizacja

Policjanci odnaleźli zaginionego 17-letniego mieszkańca Hermanowej. W niedzielę (29.05.2022) przyjechał autobusem z Krakowa do Rzeszowa. Na dworcu czekali na niego policjanci. Po potwierdzenie tożsamości został przekazany pod opiekę matki.

- W niedzielę w nocy, policjanci otrzymali sygnał, że 17-latek jedzie autobusem z Krakowa do Rzeszowa. W związku z tym czekali na dworcu na jego przyjazd. Informacja potwierdziła się. Wśród podróżnych był mężczyzna odpowiadający rysopisowi zaginionego. Po wylegitymowaniu potwierdzili, że jest to zaginiony 17-latek. Policjanci powiadomili jego rodzinę, a następnie przekazali go pod opiekę matki - informuje podkarpacka policja. 

Zaginął 17-latek spod Rzeszowa 

Długie włosy, szczupły i wyglądający starzej niż na swój wiek. 17-latek spod Rzeszowa zaginął. Miał jechać na praktyki, ale nie wiadomo, gdzie jest teraz. Nastolatek nie skontaktował się z bliskimi, a policja prosi o pomoc w jego odnalezieniu.

Zobacz też: Kamil odebrał sobie życie we własnym pokoju. Miał tylko 17 lat [WIDEO, GALERIA]

W środę (25.05) około godz. 7.30 wyszedł z domu, informując rodzinę, że udaje się na praktyki zawodowe, gdzie miał pojechać autobusem. Jednak tego dnia nie stawił się na praktyki i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną – informuje policja.

Mundurowi publikują rysopis i zdjęcie zaginionego 17-latka i proszą o pomoc w odnalezieniu chłopaka. Nastolatek wygląda na starszego, około 25-letniego mężczyznę – podaje policja. Rysopis zaginionego: wzrost – 183 cm, wiek z wyglądu 25 lat, szczupłej budowy ciała, włosy – blond, długie do ramion, nos – prosty wąski, oczy – niebieskie, uszy – średnie. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne obcisłe spodnie jeansowe, ciemną bluzkę typu T-shirt. Miał ze sobą czarny plecak z paskami.

Policja prosi o pomoc i o przekazywanie informacji wszystkich, którzy wiedzą, gdzie jest 17-latek , albo co się z nim działo od środowego poranka do chwili obecnej. Poszukiwania koordynują funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tyczynie (ul. Kościuszki 6a, tel. 47 821 3780 lub 47 821 3788), a informacje można przekazywać także do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie (ul. Jagiellońska 13, tel. 47 821 3310 lub 112).

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałeś/aś się w poszukiwania zaginionej osoby?
14-letni Wiktor zginął rażony prądem, gdy wszedł na słup wysokiego napięcia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE