Zaginęła 16-letnia Kinga z Horyńca-Zdroju. Widziałeś ją? Trwają poszukiwania

2022-05-19 13:36
Zaginęła 16-letnia Kinga z Horyńca-Zdroju. Widziałeś ją? Trwają poszukiwania
Autor: podkarpacka policja Zaginęła 16-letnia Kinga z Horyńca-Zdroju. Widziałeś ją? Trwają poszukiwania

Zaginęła 16-letnia Kinga Hulak, mieszkanka Horyńca Zdroju. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poinformowali o poszukiwaniach - zaginiona nastolatka jest uczennicą Liceum Katolickiego w Jarosławiu, we wtorek (17 maja) uczestniczyła w zajęciach szkolnych do godz. 11.40, następnie oddaliła się ze szkoły w nieznanym kierunku, do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Szczegóły oraz rysopis 16-latki poniżej.

Zaginęła 16-letnia Kinga Hulak. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie prowadzą poszukiwania nastolatki i publikują jej rysopis, apelując o to, by każdy, kto ma jakąkolwiek informację o tym, gdzie może przebywać zaginiona mieszkanka Horyńca Zdroju, skontaktował się z mundurowymi.

- Zaginiona jest uczennicą Liceum Katolickiego w Jarosławiu, we wtorek (17 maja) uczestniczyła w zajęciach szkolnych do godz. 11.40, następnie oddaliła się ze szkoły w nieznanym kierunku, do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną - informuje KPP Lubaczów.

Rysopis zaginionej 16-latki:

szczupła budowa ciała; waga około 50 kg; wzrost 165 cm; włosy proste, długie, do ramion, szatynka; oczy niebieskie; uszy normalne; nos prosty, normalny. Zaginiona ubrana była w czarną bluzę z kapturem, jasne jeansy z przetarciami, może posiadać czarny plecak marki AVAS.

- Osoby, mogące pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubaczowie pod numer tel. 47 8242 310 lub nr alarmowy 112 - apeluje policja.

Zobacz też: Prezes spółki w Świlczy przywłaszczył ponad 48 mln zł?! Mieszko C. aresztowany

Express Biedrzyckiej 19.05 (płk Maciej Matysiak, Władysław Kosiniak-Kamysz, prof. Marcin Matczak) Sedno Sprawy: Beata Szydło
Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE