Zdewastował drzwi i elewację kościoła! 22-latek usłyszał zarzuty

i

Autor: podkarpacka policja Zdewastował drzwi i elewację kościoła! 22-latek usłyszał zarzuty

Szok na Podkarpaciu

Zdewastował drzwi i elewację kościoła! 22-latek usłyszał zarzuty

2023-01-05 8:45

22-latek miał zdewastować drzwi oraz elewację kościoła w Łazach (powiat jarosławski, Podkarpackie). Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Szczegóły poniżej.

Łazy. Zdewastował drzwi i elewację kościoła! 22-latek usłyszał zarzuty

Do zdarzenia doszło na początku grudnia. Wtedy też oficer dyżurny jarosławskiej jednostki został powiadomiony o uszkodzeniu drzwi wejściowych oraz elewacji kościoła w Łazach.

- Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie zabezpieczyli wszelkie ślady mogące doprowadzić do ustalenia sprawcy. Wartość strat została oszacowana na kwotę 2 tys. zł - przekazuje podkarpacka policja.

Policjanci z komisariatu w Radymnie pracujący nad tą sprawą, ustalili kto jest odpowiedzialny za uszkodzenie drzwi oraz elewacji. Zdaniem policji to 22-letni mieszkaniec gminy Laszki.

- Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut dotyczący zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - podaje policja.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Niezwykłe znalezisko w iglicy kościoła
Sonda
Czy chodzisz regularnie do kościoła?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki