KLEPSYDRA

i

Autor: Facebook Pogrzeb Julii K. odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym w Warze

Znana jest data pogrzebu 17-letniej Julii, która zginęła z tatą w Borku Starym

2022-07-06 14:00

Julka K. (+17 l.) z powiatu brzozowskiego po wakacjach nie wróci już do swojej szkoły. I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie, którego dziewczyna była uczennicą, podzieliło się tragiczną wieścią o śmierci nastolatki i jej ojca w wypadku w Borku Starym. Znana jest już data pogrzebu nastolatki.

Do tragicznego wypadku doszło 1 lipca 2022 roku w Borku Starym w gminie Tyczyn  na Podkarpaciu. W wypadku zginęły dwie osoby.

- Jak wstępnie ustalono, kierujący audi, 50-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, na łuku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się hyundaiem. W wyniku tego zdarzenia kierujący audi i 17-letnia pasażerka zginęli na miejscu. Do szpitala trafili kierujący hyundaiem, 47-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego i 50-letnia pasażerka audi - informowała podkarpacka policja.

Ruszył proces Norberta Z. oskarżonego o brutalne zabójstwo partnerki Natalii J.

Samochodem marki Audi podróżowała 17-letnia Julia K. razem ze swoim ojcem. Niestety,  ich życia nie udało się uratować. O tragicznej śmierci nastolatki poinformowała szkoła, której nastolatka była uczennicą. 

„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą…” Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Julii K. (...) - naszej uczennicy, koleżanki i przyjaciółki, która 1 lipca wraz z Tatą zginęła w wypadku samochodowym. Łączymy się w bólu z bliskimi Julii oraz składamy wyrazy najgłębszego współczucia. „Śpij spokojnie, Aniele piękny” - czytamy na stronie szkoły.

Julia i jej tata zginęli w wypadku. Wielkie poruszenie: Aniołku, nie powinnaś odejść

i

Autor: Facebook/LO Brzozów/podkarpacka policja Julia i jej tata zginęli w wypadku. Wielkie poruszenie: "Aniołku, nie powinnaś odejść"

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie, którego Julka była uczennicą zamieściło  też klepsydrę z informacją o pogrzebie. Ostatnie pożegnanie  Julii odbędzie się w piątek 8 lipca o godz. 14.00 w kościele parafialnym w Warze, o czym zawiadamia pogrążona w żałobie rodzina.

Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE