Julia

i

Autor: Facebook I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie poinformowało o smierci Julii K. i jej ojca w tragicznym wypadku

17-letnia Julia zginęła z tatą w strasznym wypadku w Borku Starym. „Śpij spokojnie, Aniele piękny”

2022-07-05 7:58

Julka K. (+17 l.) z powiatu brzozowskiego po wakacjach nie wróci już do swojej szkoły. I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie, którego dziewczyna była uczennicą, podzieliło się tragiczną wieścią o śmierci nastolatki i jej ojca w tragicznym wypadku w Borku Starym.

Do tragicznego wypadku doszło 1 lipca 2022 roku w Borku Starym w gminie Tyczyn  na Podkarpaciu.

-  Jak wstępnie ustalono, kierujący audi, 50-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, na łuku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się hyundaiem. W wyniku tego zdarzenia kierujący audi i 17-letnia pasażerka zginęli na miejscu. Do szpitala trafili kierujący hyundaiem, 47-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego i 50-letnia pasażerka audi - informowała podkarpacka  policja.

Zobacz też: Tragiczny wypadek w Zarębkach. Zginął 35-letni motocyklista

 W wypadku zginęła Julia razem z tatą

Samochodem marki Audi podróżowała 17-letnia Julia K. razem ze swoim ojcem. Niestety,  ich życia nie udało się uratować. O tragicznej śmierci nastolatki poinformowała szkoła, której nastolatka była uczennicą. 

Zobacz również: Zamordował sąsiadkę i wyciął na jej czole krzyż. Zadał kilkadziesiąt ciosów nożem! "Modliłem się za nią w więzieniu". Brutalny mord w Nowej Sarzynie

„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą…” Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Julii K. (...) - naszej uczennicy, koleżanki i przyjaciółki, która 1 lipca wraz z Tatą zginęła w wypadku samochodowym. Łączymy się w bólu z bliskimi Julii oraz składamy wyrazy najgłębszego współczucia. „Śpij spokojnie, Aniele piękny” - czytamy na stronie szkoły.

Julia

i

Autor: Facebook Julia K. zginęła mając tylko 17 lat. Jej ojciec w dniu śmierci miał 50 lat.

Data pogrzebu Julii i jej taty nie jest jeszcze znana. Policja bada okoliczności tragicznego  wypadku w Borku Starym. Mundurowi  postarają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ojciec nastolatki z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z innym pojazdem.  

Zobacz również: Nie żyje Janina Szombara. Była Honorową Obywatelką Sanoka

Ruszył proces Przemysława S., który miał zabić sąsiadkę
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE