Został wicemistrzem świata w kulturystyce! To strażnik graniczny z Podkarpacia

i

Autor: materiały BIOSG Został wicemistrzem świata w kulturystyce! To strażnik graniczny z Podkarpacia

Strażnik graniczny z tytułem

Został wicemistrzem świata w kulturystyce! To strażnik graniczny z Podkarpacia

2022-12-02 10:28

Strażnik graniczny z Podkarpacia a konkretnie z placówki na lotnisku Rzeszów-Jasionka sierż. szt. SG Krystian Kochmański zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Świata w kulturystyce PCA Worlds Championships 2022! W straży granicznej służy od dziewięciu lat.

Został wicemistrzem świata w kulturystyce! To strażnik graniczny z Podkarpacia

Polak został wicemistrzem świata w kulturystyce. To sierż. szt. SG Krystian Kochmański, który na co dzień pracuje na lotnisku w Jasionce. Jak przekazuje Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej, 20 listopada w Town Hall w Birmingham w Wielkiej Brytanii mistrzowie sportów sylwetkowych z całego świata walczyli o tytuły. W kategorii PCA Pro Bodybuilding Krystian Kochmański mierzył się z 8 rywalami m.in. z Węgier, Chin, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Wywalczył wicemistrzostwo świata!

Krystian Kochmański trenuje od 14 roku życia. Ma na swoim koncie liczne sukcesy. W 2022 roku funkcjonariusz zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata PCA Universe oraz złoty medal w Mistrzostwach Wielkiej Brytanii w kulturystyce PCA British Finals 2022 Pro Bodybuilding.

Na co dzień zapewnia bezpieczeństwo podróżnym korzystającym z podrzeszowskiego lotniska w Jasionce, pracując w Zespole Interwencji Specjalnych. Służy w straży granicznej od dziewięciu lat.

Straż Graniczna szkoli się z wykorzystania tarcz ochronnych
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej Straży Granicznej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE