18-letni Michał Bartkowiak ze Śląska zaginął. Trwa akcja policji! Rodzice zrozpaczeni

2021-01-14 11:44 bw
18-letni Michał Bartkowiak ze Śląska zaginął. Trwa akcja policji! Rodzice zrozpaczeni
Autor: Facebook; Magdalena Bartkowiak 18-letni Michał Bartkowiak ze Śląska zaginął. Trwa akcja policji! Rodzice zrozpaczeni

Policja w Tarnowskich Górach prowadzi poszukiwania za 18-letnim Michałem Bartkowiakiem. Mieszkaniec wsi Zbrosławice zaginął! Zrozpaczeni rodzice proszą o pomoc w jego odnalezieniu. "Wszyscy czekamy na ciebie", mówi Magdalena Bartkowiak, mama chłopaka.

18-letni Michał Bartkowiak ze Śląska zaginął. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

"Zbrosławice! W dniu dzisiejszym mój syn Michał Bartkowiak wyszedł z domu i nie ma z nim żadnego kontaktu... Wszyscy znajomi go szukają... Jeżeli ktoś go widział proszę o kontakt tel. 604599494. Zaginięcie zostało zgłoszone na policję. Syn jest ubrany w brązową kurtkę z kapturem i ciemne spodnie", taki apel Magdaleny Bartkowiak, matki 18-latka, pojawił się na Facebooku. Michał Bartkowiak zaginął! Policja w Tarnowskich Górach prowadzi za nim poszukiwania. - Rzeczywiście otrzymaliśmy takie zgłoszenie od rodziców o zaginięciu tego chłopaka, prowadzimy czynności w tej sprawie. Wyszedł z miejsca zamieszkania 13 stycznia pomiędzy godz. 12. a 13. i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał kontaktu z rodziną - potwierdza w rozmowie z "SE" podkom. Damian Ciecierski z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach. 

Makabra na Śląsku. Zabił 13-latkę, bo była z nim w ciąży?