Katowice: 22-latek skoczył z okna. Przebywa w szpitalu

i

Autor: Shutterstock; Mariusz Mucha/Super Express

Dramat na katowickim osiedlu

22-latek skoczył z siódmego piętra w Katowicach. Przebywa na oddziale ortopedii

2022-09-14 14:18

W poniedziałek (12 września) z okna bloku przy ul. Granicznej w Katowicach wypadł 22-letni mężczyzna. W ciężkim stanie trafił do szpitala w Ochojcu. Wiemy, co dzieje się z nim obecnie.

Dramat wydarzył się na os. Paderewskiego w Katowicach. Koło bloku przy ul. Granicznej leżał młody, 22-letni mężczyzna. Jego stan był ciężki. Policja ustaliła wstępnie, że poszkodowany najprawdopodobniej skoczył z 7. piętra. - Na miejscu stwierdzono, że okno na 7. piętrze klatki schodowej było otwarte. Bardzo prawdopodobne jest, że mężczyzna wyskoczył lub wypadł z tego okna - powiedziała podkom. Agnieszka Żyłka, oficer prasowa KMP w Katowicach. Według naszych ustaleń poszkodowany miał bardzo poważne obrażenia - obrzęk mózgu, urazy twarzoczaszki, zapadnięte płuco, połamane nogi. Został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Katowicach-Ochojcu. Jaki jest jego stan? - Potwierdzamy, że mężczyzna został przetransportowany do naszego szpitala. Jego stan był bardzo ciężki. Po licznych konsultacjach z wieloma lekarzami został przekazany na blok operacyjny. Obecnie przebywa na oddziale ortopedycznym - mówi Jolanta Wołkowicz, rzeczniczka placówki.

Czytaj także: Brutalny rozbój w Zabrzu. Policja szuka sprawcy. Opublikowano nagranie [ZDJĘCIA]

Śledztwo po tragedii. Dziewczynka wypadła z okna. Zginęła na miejscu

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE