Szokujące nagranie!

Brutalny rozbój w Zabrzu. Policja szuka sprawcy. Opublikowano nagranie [ZDJĘCIA]

2022-09-14 7:24

Zabrze. Policja szuka sprawcy rozboju, do jakiego doszło 22 czerwca na przystanku Maciejów-Kondratowicza. Mundurowi opublikowali nagranie zajścia oraz zdjęcia. Liczą, że internauci pomogą w ustaleniu tożsamości sprawcy.

Zabrze Maciejów. Policja szuka sprawcy rozboju na przystanku. Jest nagranie

Jak podaje Komenda Miejska Policji w Zabrzu do zdarzenia miało dojść 22 czerwca na przystanku autobusowym w dzielnicy Maciejów przy ul. Kondratowicza. Mundurowi opublikowali szokujące nagranie, na którym widać ja jeden ze sprawców zajścia kopnął leżącego na przystanku mężczyznę. Z nagrania wynika, że towarzyszył mu jego kompan. - Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu. Jeżeli rozpoznają Państwo mężczyzn widocznych na nagraniu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 47 8543 255, 47 8543 200 lub z najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc pod numer 112. Gwarantujemy anonimowość - informuje policja. Poniżej można zobaczyć nagranie.

Czytaj także: Katowice: Kierowca śmiertelnie potrącił 19-letnią Basię na Mickiewicza. Odpowie za zabójstwo

Rozbój na przystanku w Zabrzu

Mundurowi opublikowali w sieci nie tylko nagranie, ale również screeny, dzięki którym być może komuś uda się rozpoznać uczestników zdarzenia. Możecie je zobaczyć w poniższej galerii.

Czytaj również: Sosnowiec: Policja szuka mężczyzny, który napastował 14-latkę w autobusie [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy kary za dokonanie rozboju powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany