Atak nożownika w Rybniku! 28-latek stanął w obronie psa. Po chwili był cały we krwi

2021-04-21 12:38 Bartosz Wojsa
Atak nożownika w Rybniku! 28-latek stanął w obronie psa. Po chwili był cały we krwi
Autor: Policja Śląska Atak nożownika w Rybniku! 28-latek stanął w obronie psa. Po chwili był cały we krwi

Policjanci z Komisariatu Policji w Boguszowicach, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności ataku na 28-letniego mieszkańca Rybnika. Mężczyzna został kilkukrotnie zraniony nożem przez przypadkowego napastnika. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że nożownik zaatakował 28-latka i dźgał go na oślep, bo ten nie pozwolił mu zaczepiać psa.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 20 kwietnia, około godziny 21:45 w rejonie wybiegu dla psów w Rybniku przy ulicy Sztolniowej. Z ustaleń policjantów z Komisariatu Policji w Boguszowicach wynika, że podczas spaceru z psem grupa osób napotkała mężczyznę, który zaczął zaczepiać pupila należącego do 28-latka. Kiedy zwrócono mu uwagę, aby nie drażnił psa, mężczyzna odszedł. - Po pewnym czasie awanturnik wrócił na miejsce i zaatakował 28-latka nożem, zadając ciosy w klatkę piersiową, ramię oraz udo. Jeden ze świadków zdarzenia pobiegł za sprawcą - relacjonują funkcjonariusze. W toku czynności kryminalni zatrzymali 46-letniego mieszkańca Rybnika. W sprawie zatrzymano również 38-latkę podejrzaną o utrudnianie czynności kryminalnym. Cały czas prowadzone są czynności w tej sprawie.

Borsuk Krzyś pogryziony przez psy. Trwa walka weterynarzy o jego życie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE