Bandzior dysponował całym arsenałem broni! Przerażające sceny pod szkołą podstawową. Wszystko na oczach dzieci

i

Autor: Art Service/Super Express Bandzior dysponował całym arsenałem broni! Przerażające sceny pod szkołą podstawową. "Wszystko na oczach dzieci"

"Wszystko na oczach dzieci"

Bandzior dysponował całym arsenałem broni! Przerażające sceny pod szkołą podstawową

Przed godziną 8 rano w dzielnicy Mikulczyce w Zabrzu pojawili się kontrterroryści z Centralnego Biura Śledczego Policji z Łodzi. W jednej z kamienic przy ulicy Chopina, według policyjnych informacji, znajdował się mężczyzna, który może mieć broń i może jej użyć. Ewakuowano część mieszkańców. Jak mówią świadkowie, wszystko działo się, gdy dzieci szły do szkoły. Sprawę prowadzi Prokuratura Krajowa.

Bandzior dysponował całym arsenałem broni! Przerażające sceny pod szkołą podstawową. "Wszystko na oczach dzieci"

Akcja CBŚP z Łodzi wstrząsnęła rankiem 6 grudnia mieszkańcami zabrzańskiej dzielnicy Mikulczyce. Z pierwszych nieoficjalnych informacji wynikało, że mężczyzna zaminował się w kamienicy na przeciw ZS nr 10, przy ulicy Chopina. Mieszkańców sąsiedniego budynku ewakuowano - podało Zabrze Odnowa.

- Policjanci CBŚP wykonali nadczynności wobec mężczyzny. Posiadali oni informację, że może on mieć bron i może jej użyć. Do działań przystąpili kontrterroryści z Katowic i negocjatorzy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Mężczyzna, w wyniku rozmów, wpuścił policjantów. Na ten moment są wykonywane czynności w mieszkaniu m.in. zabezpieczanie broni - informuje podinsp. Iwona Jurkiewicz, rzeczniczka prasowa Komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji.

Działania potwierdza także Prokuratura Krajowa, ale nie komentuje. - Nie informujemy o prowadzonych działaniach przed ich zakończeniem. To od prokuratora prowadzącego sprawę, będzie zależeć, czy i kiedy informacja zostanie podana do wiadomości publicznej - poinformował prok. Karol Borchólski, z biura prasowego Prokuratury Krajowej w Warszawie.

Jak mówią mieszkańcy Mikulczyc, wszystko działo się przed 8 rano, kiedy dzieci szły do szkoły...

Gen. Leon Komornicki o ofercie Patriotów z Niemiec: "Rząd nie mógł tego poważnie potraktować czegoś, co jest niepoważne" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany