Barbara Dziuk w szpitalu! Posłanka PiS zakażona koronawirusem, jej stan jest poważny

2021-03-29 13:45 Bartosz Wojsa
Posłanka Barbara Dziuk trafiła do szpitala po zakażeniu koronawirusem. Jej stan jest poważny
Autor: Stanisław Kowalczuk zdjęcie archiwalne

Barbara Dziuk, posłanka PiS z Tarnowskich Gór, jest zakażona koronawirusem. Trafiła do szpitala, a jej współpracownicy informują, że jej stan jest bardzo poważny. Ze wszystkich stron, także od przeciwników politycznych posłanki, pojawiły się wyrazy wsparcia i współczucia.

Barbara Dziuk, posłanka PiS z Tarnowskich Gór, trafiła 20 marca do szpitala. Okazuje się, że jest zakażona koronawirusem. Informację potwierdził Janusz Śnietka, szef klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości w mieście. "Pani poseł znajduje się w szpitalu z przebiegiem w najgorszym wariancie. Jej stan jest bardzo poważny. Tak naprawdę dopiero od kilku godzin jest zauważalna poprawa", powiedział Śnietka w rozmowie z lokalnym portalem tarnogorski.info. Stan zdrowia posłanki Dziuk nieco się poprawia, ale wciąż jest poważny. Ze wszystkich stron, także od politycznych przeciwników, posypały się już wyrazy współczucia i życzenia zdrowia dla chorej. 

Dr Grzesiowski podsumowuje rok pandemii i mówi, co nas czeka w przyszłości
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE