Bielsko-Biała: Wpadł z ziołem w samochodzie. Ale to, co znaleziono w mieszkaniu, przeraża!

2021-07-26 14:50
Bielsko-Biała. 27-latek wpadł z narkotykami
Autor: Policja Bielsko-Biała Bielsko-Biała. 27-latek wpadł z narkotykami

Policjanci z referatu antynarkotykowego zatrzymali oraz wywiadowcy w mundurach wpadli na trop 27-latka, który miał przy sobie znaczą ilość narkotyków. Śledczym udało się znaleźć w jego mieszkaniu aż 10 kilogramów marihuany i prawie 200 tabletek ecstasy. A wszystko zaczęło się od kontroli drogowej, podczas której mężczyzna wpadł z pozornie niewielką ilością.

Wszystko zaczęło się od kontroli drogowej. 27-latek jechał swoim samochodem ulicami Leszczyny w powiecie bielskim. Został zatrzymany przez mundurowych. Nie dość, że nie miał dokumentów, to jeszcze znaleziono przy nim niewielką ilość marihuany. Policjanci sprawdzili potem dokładnie sylwetkę 27-latka w kartotekach. Figurował tam jako dobrze znany policji przestępca. Dlatego postanowili zrobić mu "odwiedziny" i zobaczyć, czy nie ukrywa w mieszkaniu czegoś niezgodnego z prawem. - W mieszkaniu na jednym z bielskich osiedli, które zajmował zatrzymany, stróże prawa znaleźli blisko 10 kilogramów marihuany i prawie 200 tabletek ecstasy. Narkotyki zostały zabezpieczone, a podejrzewany o ich posiadanie mieszkaniec powiatu bielskiego trafił do policyjnej izby zatrzymań - informuje bielska komenda.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie 27-latek został doprowadzony do prokuratury. Tam usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd na wniosek śledczych zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Za to przestępstwo może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE