Ruda Śląska. Pociął rozbitą butelką taksówkarza!

2021-07-26 13:13
Ruda Śląska. Zaatakował butelką taksówkarza
Autor: Policja Ruda Śląska Ruda Śląska. Zaatakował butelką taksówkarza

Brutalny atak w Rudzie Śląskiej. 26-latek nie chciał zapłacić taksówkarzowi za kurs z Katowic. Mężczyzna zaatakował kierowcę potłuczoną butelką raniąc go bardzo dotkliwie. Policjanci ustalili tożsamość napastnika. Okazało się, że już w przeszłości miewał konflikty z prawem.

Wpadka komentatora podczas meczu. Klął jak szewc

Do zdarzenia doszło w Rudzie Śląskiej, a dokładniej w dzielnicy Ruda przy ulicy Kościelnej w ubiegłym tygodniu. 26-letni mężczyzna wsiadł w Katowicach do taksówki i kazał się zawieźć do wyżej wymienionego miejsca. Nie miał jednak zamiaru zapłacić za kurs. Zamiast tego zaatakował kierowcę samochodu rozbitą butelką. Zranił nią 30-letniego taksówkarza w dłonie oraz przedramię. - Policjanci, którzy przyjechali na miejsce skupili się na zdobytych informacjach i własnym rozpoznaniu, co pozwoliło im ustalić tożsamość sprawcy. Mężczyzna pół godziny po zdarzeniu został zatrzymany przez rudzkich kryminalnych - opisują mundurowi. Co ważne, ten napastnik już w przeszłości miał na koncie podobne wyczyny. Decyzją rudzkiego sądu został on już tymczasowo aresztowany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE