Biznes 18-latka z Rudy Śląskiej kręcił się w najlepsze. Do czasu, gdy wkroczyła policja

2021-09-21 14:14
Ruda Śląska. Policja zatrzymała 18-letniego dilera
Autor: Policja Ruda Śląska Ruda Śląska. Policja zatrzymała 18-letniego dilera

Ruda Śląska. Policjanci zatrzymali 18-letniego mężczyznę. Chodzi o przestępstwa narkotykowe. Najbardziej w tej sprawie szokuje fakt, że choć diler był bardzo młody, miał w posiadaniu już spore dawki narkotyków. Biznes się kręcił do czasu, gdy na trop mężczyzny natrafili stróże prawa.

Policjanci z wydziału kryminalnego, realizując sprawę rozprowadzania substancji odurzających wśród nieletnich, zatrzymali 18-letniego rudzianina. Okazało się, że to on prowadził ten biznes. - Młody diler został zatrzymany w miejscu, gdzie handlował nielegalnym towarem. Policjanci zabezpieczyli przy nim amfetaminę, marihuanę, dopalacze i tabletki ecstasy. Narkotyki ważyły blisko kilogram. Ilość ta pozwalała przestępcy na przygotowanie ponad 7000 dilerskich działek środków odurzających. Zabezpieczone nielegalne substancje zostały przekazane do dalszych badań, a 18-letnim dilerem zajęli się śledczy - opisują sprawę mundurowi. Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty i wystąpił do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. Wczoraj rudzki sąd przychylił się do wniosku śledczych i zadecydował, że młody diler najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Szalony pościg za dilerem w w Kolnie. W tle napaść na policjanta i twarde narkotyki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE