Morderca w rękach policji

i

Autor: Policja Jastrzębie Zdrój

BRUTALNE MORDERSTWO w Jastrzębiu-Zdroju! 40-latek zadźgał córkę swojej byłej! [ZDJĘCIA]

2019-10-02 9:50

Makabryczne morderstwo w Jastrzębiu-Zdroju! 40-letni mężczyzna zadał wiele ciosów nożem młodej kobiecie, a potem chciał popełnić samobójstwo. Nie wiadomo, dlaczego to zrobił.

Do brutalnego zabójstwa doszło w minioną niedzielę. Jak relacjonuje jastrzębska komenda dyżurny otrzymał zgłoszenie, że 40-latek chce popełnić samobójstwo. Powiedział, że najprawdopodobniej kogoś zabił. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. Po odnalezieniu w zaroślach mężczyzna wskazał miejsce morderstwa, natychmiast wezwano służby medyczne. Niestety, 24-letniej kobiety nie udało się uratować.

- Mężczyzna zadał kobiecie wiele ciosów nożem. Ofiarą była córka byłej konkubiny 40-latka - mówi asp. Halina Semik z jastrzębskiej policji.

Do ataku doszło wówczas, gdy 24-latka poszła z psem na spacer. Na miejscu makabrycznej zbrodni przez wiele godzin trwały prace policyjnych techników i śledczych pod nadzorem prokuratora. Podejrzany o zabójstwo mężczyzna przebywa w areszcie, prokuratura prowadzi z nim czynności s prawie zdarzenia. Za popełnioną zbrodnię grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE