Brutalne zabójstwo w Rogoźniku! Matka zadźgała nożem syna

2020-11-30 14:04 Rafał Strzelec
Brutalne morderstwo w Rogoźniku! Matka zadźgała syna nożem
Autor: Policja Będzin Brutalne morderstwo w Rogoźniku! Matka zadźgała syna nożem

Zabójstwo w Rogoźniku. Policjanci z Będzina zatrzymali 65-letnią kobietę, która jest podejrzewana o zabójstwo swojego 42-letniego syna. Podejrzana miała podczas awantury domowej zaatakować syna nożem. Obrażenia były na tyle poważne, że 42-latka nie udało się uratować.

Zabójstwo w Rogoźniku. Matka zadźgała syna nożem

Do zdarzenia doszło w piątek 27 listopada wieczorem w miejscowości Rogoźnik w powiecie będzińskim. Jak relacjonuje komenda w Będzinie w jednym z domów 65-letnia kobieta podczas rodzinnej kłótni ugodziła nożem swojego 42-letniego syna. Obrażenia były na tyle poważne, że mężczyzna zmarł.

- Będzińscy śledczy aktualnie ustalają dokładny przebieg i szczegółowe okoliczności zdarzenia. Wiadomo już, że w rodzinie dochodziło czasem do awantur, na które miał wpływ spożywany w znacznej ilości alkohol. Dalszym losem zatrzymanej kobiety zajmie się teraz sąd i prokurator - wyjaśnia Paweł Łotocki, oficer prasowy KMP w Będzinie.

Za zabójstwo 65-letniej kobiecie grozi nawet dożywocie.

Podejrzany o zabójstwo staruszki z Hajnówki w 1994 r. po ćwierć wieku stanął przed sądem. Andrzej K. (57 l.) nie przyznaje się do winy