Siemianowice Śląskie. Policja szuka tego mężczyzny. Co on ma na szyi?

2020-11-30 13:50 Rafał Strzelec
Siemianowice Śląskie. Policja szuka tego mężczyzny. Co on ma na szyi?
Autor: Policja Siemianowice Śląskie Siemianowice Śląskie. Policja szuka tego mężczyzny. Co on ma na szyi?

Mundurowi z Siemianowic Śląskich szukają mężczyzny podejrzanego o maczanie palców w sprawie wyłudzenia pieniędzy poprzez zawarcie umowy pożyczkowej. Policjantom udało się uzyskać jego wizerunek.

Siemianowice Śląskie. Policja szuka oszusta. Może być na Pomorzu

Policjanci z Siemianowic Śląskich poszukują mężczyzny, który najprawdopodobniej wyłudził kilkadziesiąt tysięcy złotych przez zawarcie umowy pożyczkowej, podszywając się pod tożsamość innego mężczyzny. - W ten sposób wprowadził podmioty finansowe w błąd, co do swoich danych osobowych. Sprawca nagrał krótkie filmiki, za pomocą których w aplikacji banku otworzył konto bankowe. Jak do tej pory śledczy nie ustalili kim był ten mężczyzna - dodają mundurowi. Sprawca na szyi ma charakterystyczny tatuaż. Ze zgromadzonych informacji wynika, że poszukiwany przebywał ostatnio w Gdyni.

Jeśli ktokolwiek rozpoznaje oszusta bądź posiada jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszony jest o kontakt:

  • z Wydziałem Kryminalnym KMP Siemianowice Śląskie pod numerem telefonu 47 8531 280 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30, mailowo kryminalny@siemianowice.ka.policja.gov.pl powołując się na liczbę RSD 913/20,
  • z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 112.
Policjanci ze Śląska szukają właściciela kota