Figlarna kotka zabawia się na kolanach policjanta! To nagranie jest hitem [WIDEO]

2020-11-30 12:27 Rafał Strzelec
Figlarna kotka zabawia się na kolanach policjanta! Trwają poszukiwania właściciela [WIDEO]
Autor: Policja Śląska Figlarna kotka zabawia się na kolanach policjanta! Trwają poszukiwania właściciela [WIDEO]

Do radiowozu należącego do policjantów z Jaworzna wsiadł nieproszony i niespodziewany gość! To malutka kotka, która nie pozwoliła jednemu z mundurowych na prowadzenie czynności podczas kolizji. Śląscy stróże prawa wrzucili filmik, na którym widać, jak figlarna kotka łasi się na kolanach policjanta. Trwają poszukiwania jej właściciela.

Jaworzno: Kotka wtargnęła do radiowozu. To nagranie jest hitem!

Całe zdarzenie miało miejsce w niedzielę rano. Mundurowi z Jaworzna prowadzili czynności w związku z kolizją przy ul. Sportowej. W pewnym momencie do radiowozu wskoczyła kotka. - Zwierzak nie miał obroży, ale jest bardzo towarzyski i łasi się do ludzi. Kotka trafiła pod opiekę policjantki, prywatnie miłośniczki kotów, u której nakarmiona i zadowolona oczekuje na swojego właściciela. Prosimy o udostępnianie informacji, a właściciela o kontakt z dyżurnym policji w Jaworznie pod numerem tel.: 47 852 52 55 - napisali w komunikacie śląscy policjanci.

Internauci twierdzą, że zwierzak już wybrał właściciela. - Kotka wyczuła miłośnika zwierząt pod mundurem - piszą w komentarzach. - Nie widziałam żeby ktoś tak ładnie prosił o nie wypisanie mandatu - żartuje pani Olga.

Policjanci ze Śląska szukają właściciela kota