22-latek roztrzaskał się na drzewie! Potworna tragedia w Bytomiu

2021-09-19 9:23
Bytom. Śmiertelny wypadek na ul. Stolarzowickiej
Autor: pixabay.com Bytom. 22-letni kierowca zginął w wypadku samochodowym - zdjęcie poglądowe

Tragiczny wypadek w Bytomiu. W nocy z soboty na niedzielę na ul. Stolarzowickiej samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Niestety, 22-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie dostosował prędkości do warunków jazdy.

Tragiczny wypadek w Bytomiu na ul. Stolarzowickiej. Nie żyje 22-letni kierowca. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (18/19 września). Jak czytamy w raporcie Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, około godz. 0:05 na ul. Stolarzowickiej samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. - W wypadku zginął 22-letni kierowca. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie dostosował prędkości do warunków jazdy - przekazała Anna Oczkiewicz, oficer prasowa KMP w Bytomiu. O godz. 05.55 zakończono działania na miejscu zdarzenia. Ciało 22-latka zabezpieczono do sekcji zwłok. Wykaże ona, jaka była przyczyna śmierci młode kierowcy.

Rzucała jajkami w kościół! Jest wyrok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE