Druh Dawid z Bytomia nie żyje. Podano datę pogrzebu

i

Autor: OSP Górniki

Serce pęka

Bytom. Druh Dawid zginął w wypadku w koksowni. Podano datę pogrzebu 23-latka

2023-02-09 11:41

Druh Dawid z OSP Górniki zginął w wyniku tragicznego wypadku, do jakiego doszło w bytomskiej koksowni. Strażak miał zaledwie 23 lata. OSP podało datę pogrzebu młodego druha.

Bytom. Nie żyje druh Dawid. Podano datę pogrzebu

Druh Dawid zginął w tragicznych okolicznościach. W niedzielę, 5 lutego w koksowni w Bytomiu doszło do koszmarnego wypadku. 23-letni strażak został wciągnięty przez taśmociąg. - Mężczyzna w wieku 23 lat został wciągnięty przez bęben zwrotny na przenośniku taśmowym do podawania mieszanki węglowej. Poniesione przez pracownika obrażenia okazały się śmiertelne - podała Koksownia Bytom. - Nieoczekiwana śmierć wyrwała z naszych strażackich szeregów Człowieka sumiennego, uczynnego, który tej działalności poświęcił wiele energii i pracy, nie szczędził swojego zdrowia, wolnego czasu, realizując z ogromnym zaangażowaniem zadania ratownicze mające na celu pomoc drugiemu człowiekowi w zagrożeniu - wspominali strażaka koledzy z OSP.

W środę podano szczegóły pogrzebu. Ostatnie pożegnanie Dawida odbędzie się w piątek, 10 lutego o godz. 12:30 w kościele pw. św. Jacka w Bytomiu przy ul. Matejki 1. W czwartek zostanie odmówiona modlitwa w intencji zmarłego w kaplicy Zakładu Pogrzebowego "Walicki" przy ul. Piekarskiej 99/

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Mateusz Murański nie żyje.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany