Ceniona lekarz zmarła w Boże Narodzenie. Miała tylko 36 lat. Najlepsza Pani doktor od naszych małych przyjaciół

i

Autor: carolynabooth/cc0/pixabay Lekarz weterynarii Mirela Szwed zmarła w Boże Narodzenie w wieku 36 lat / zdjęcie ilustracyjne.

Smutna wiadomość

Ceniona lekarka zmarła w Boże Narodzenie. Miała tylko 36 lat. "Najlepsza Pani doktor od naszych małych przyjaciół"

2022-12-29 13:35

W Boże Narodzenie zmarła ceniona lekarz weterynarii Mirela Szwed. O śmierci 36-latki poinformowała Śląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna. Media społecznościowe zapełniły się wzruszającymi wpisami właścicieli zwierząt leczonych przez doktor Szwed. - Najlepsza Pani doktor od naszych małych przyjaciół - czytamy w jednym z wpisów. Pogrzeb śp. Mireli Szwed odbędzie się w czwartek, 29 grudnia w Kaniowie.

Nie żyje lekarz weterynarii Mirela Szwed. "Najlepsza Pani doktor od naszych małych przyjaciół"

Śląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna poinformowała, że w Boże Narodzenie, 25 grudnia zmarła lekarz weterynarii Mirela Szwed. Pani doktor miała zaledwie 36 lat. Przyczyna jej śmierci nie została ujawniona, wiadomo jedynie, że zgon nastąpił nagle. Media społecznościowe zapełniły się wzruszającymi komentarzami właścicieli zwierząt korzystających z usług doktor Szwed. Internauci wspominają ją jako osobę bardzo zaangażowaną w leczenie zwierząt, a przy tym dobrą osobę.

- Najlepsza Pani doktor od naszych małych przyjaciół. kochana, oddana ze wspaniałym podejściem … wielki żal i smutek niech odpoczywa w pokoju z innymi małymi i dużymi przyjaciółmi tam w niebie - napisała Sara.

- Nasza wspaniała Pani weterynarz taka dobra osoba, wspaniały lekarz, będziemy tęsknić - Paulina.

- Odeszła Tak szybko tak nie spodziewanie zostalo po tobie plakanie plakanie. Smutek wśród ludzi żałoba w rodzinie mogłaś poczekać choć jeszcze chwilę.Wyrazy współczucia dla całej rodziny - Agata.

- Nieodzalowana strata dla zwierząt i ich opiekunów, którzy stracili tym samym wsparcie w opiece nad pupilami - Anna.

- Bardzo Kochaną Osobą była Pani Mirelka całym sercem oddana swoim podopiecznym - Asia.

- Nasza Pani Doktor. Kociara jak ja, mogłam z Nią rozmawiać o kotach bez końca  - Aneta.

- Cudowna Pani weterynarz o wspaniałym sercu dla ludzi i naszych zwierzątek - Katarzyna.

- Boziu. Taka młoda . I przydatna Światu. Bardzo źle. Napewno kochała i zwierzęta to i Ludzi. Żal takiej młodej kobiety - Monika.

- Wielki szok! Wspolczuje bardzo ja lubilam i chodzilam do niej z psiakami a jej kotek zawsze zaczepial lapka spod drzwi. Kondolencje! - Katarzyna.

Kiedy pogrzeb Mireli Szwed?

Uroczystości pogrzebowe śp. Mireli Szwed odbędą się w czwartek, 29 grudnia. Msza święta pogrzebowa rozpocznie się o godz. 14.00 w kościele Niepokalanego Serca NMP w Kaniowie, ul. Stefana Kóski 2. Bezpośrednio po jej zakończeniu nastąpi pochówek.

Wjechał na przejazd kolejowy pomimo czerwonego sygnału
Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?

Twoje dziąsła TAK wyglądają?

Posłuchaj, o jakich chorobach może to świadczyć!

Listen on Spreaker.