Chcesz pojeździć wozem strażackim? TO KUP! Jest okazja [ZDJĘCIA]

2019-11-13 7:46 RS
Wóz strażacki
Autor: Gmina Rudziniec

Gmina Rudziniec wystawiła na sprzedaż trzy wozy strażackie! Kupić je może każdy - czy to jednostka, która potrzebuje pojazdu tego typu, czy też kolekcjoner, który takowy wóz będzie chciał przerobić. Poniżej szczegóły.

Jak zapewniają pracownicy Urzędu Gminy pojazdy są sprawne, jeszcze niedawno służyły miejscowej OSP. Przyszedł jednak czas na to, by wymienić flotę wozów strażackich. Rudzińca nie stać na to, by utrzymać wszystkie pojazdy, dlatego też trzy z nich idą pod młotek! Mają aktualne badania techniczne, są w dobrym stanie. Teraz pora, by znalazł się chętny. Wozy można podziwiać w poniższej galerii.

W ofercie sprzedaży są trzy pojazdy: dwa marki STAR 244 (z rocznika 1986 i 1995) oraz STARR (rocznik 1976). Cena najmłodszego z nich wynosi prawie 10 tysięcy złotych, cena wywoławcza najstarszego egzemplarza to nieco ponad 2 tysiące złotych. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat pojazdów musicie wejść na stronę Gminy Rudziniec - TUTAJ. A co jeśli nie uda się sprzedać pojazdów? Wówczas być może trafią do strażaków z OSP, którzy takiego sprzętu potrzebują.