Polskie lekarki BEZ FARTUSZKÓW! Odważnie pokazują swoje wdzięki [ZDJĘCIA]

2019-11-12 15:24
Pielęgniarki BEZ FARTUSZKÓW! Pozują podczas ODWAŻNEJ sesji [ZDJĘCIA]
Autor: Śląska Izba Lekarska

W niezwykle odważnej sesji wzięły udział śląskie lekarki! Wszystko dla... zdrowia! Dochód ze sprzedaży kalendarza "ŚILne kobiety" ze zdjęciami pięknych kobiet zostanie przeznaczony na fundację promującą profilaktykę i wspierającą osoby chore onkologicznie.

Który z mężczyzn nie marzył o seksownej pielęgniarce niech pierwszy rzuci kamieniem! Teraz może ją mieć na ścianie! Wystarczy kupić kalendarz, który z początkiem grudnia będzie dostępny w sprzedaży. Każdy kolejny miesiąc 2020 roku będzie upływał w zachwycie nad wspaniałymi kształtami śląskich lekarek. Gorące zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Od czego się zaczęło? Śląska Izba Lekarska postanowiła ogłosić, że szuka odważnych kobiet do sesji zdjęciowej. Wiek nie miał znaczenia. Liczyło się tylko to, aby panie były przedstawicielkami lekarskiej profesji. Na zgłoszenia nie trzeba było długo czekać. Dwanaście kobiet postanowiło wziąć udział w tym wyzwaniu. 9 listopada stanęły przed obiektywem aparatu.

Wśród lekarek była obecna doktor Ewa Bogacka-Konik. O tym, że choruje na nowotwór piersi dowiedziała się w trakcie ciąży. Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie - kobieta poddała się mastektomii, urodziła zdrowe dziecko. Teraz razem z innymi lekarkami mówi, jak ważne są wczesne badania USG. Powstanie kalendarza jest połączone z akcją wsparcia fundacji Nu-med #OnkologiaNaCeglanej zajmującej się profilaktyką i pomocą osobom chorym onkologicznie. Od grudnia kalendarz będzie można zakupić za pośrednictwem fundacji. Dochód ze sprzedaży kalendarza "ŚILne kobiety" ze zdjęciami pięknych kobiet zostanie przeznaczony na fundację promującą profilaktykę i wspierającą osoby chore onkologicznie.

Więcej szczegółowych informacji na temat wyjątkowego kalendarza znajdziecie na stronie eska.pl/slaskie.