Chciał by 12-latka wysłała mu nagie zdjęcia. Podejrzany o pedofilię 22-latek został zatrzymany

i

Autor: alexa_Fotos/Pixabay Zdjęcie ilustracyjne.

Przerażające

Chciał by 12-latka wysłała mu nagie zdjęcia. Podejrzany o pedofilię 22-latek został zatrzymany

2023-11-28 10:23

Prosił by wysyłała mu roznegliżowane zdjęcia, sam chwalił się swoimi. Wydzwaniał, żeby pokazać, jak się zadowala. Zatrzymali go chorzowscy policjanci we współpracy z Fundacją Łowcy Pedofili. Podejrzany to 22-letni chorzowianin.

Chorzów. Zatrzymano 22-latka podejrzanego o pedofilię

W niedzielę, 26 listopada zatrzymano 22-letniego chorzowianina podejrzanego o pedofilię. Policjanci wkroczyli do mieszkania mężczyzny około godziny 13.00. Początkowo mama chorzowianina nie chciała wpuścić do lokalu mieszkalnego służb. Sprawę opisała Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili. Warto podkreślić, że 12-latka była wirtualnym dzieckiem, stworzonym na potrzeby Fundacji Łowcy Pedofili.

"Fan nagości. Niejednokrotnie prosił swoją rozmówczynię o wysłanie mu jej roznegliżowanych zdjęć. Wyglądem intymnych części ciała chwalił się również chętnie przed 12- latką. Natrętnie wydzwaniał na video, aby zaprezentować, jak się zadowala. Do sprawiania sobie przyjemności i rejestrowania tego kamerą telefonu, namawiał również małoletnią. Instrukcję masturbacji obrazował za pomocą materiałów pornograficznych" - opisuje fundacja.

Jak podaje fundacja, chorzowianin próbował edukować na tematy seksualne 12-letnią dziewczynkę. Mówił jej, że chciałby poznać ją osobiście. Ponadto wizualizował stosunek płciowy z udziałem nastolatki. Fantazjował także o miłości francuskiej i greckiej. Przekonywał słowami: "Zrobiłbym tak, żeby Cię nic nie bolało..."

Zatrzymanie mężczyzny potwierdził rzecznik prasowy chorzowskiej komendy policji - mł. asp. Karol Kolaczek, jednak ze względu na początkowy etap sprawy nie podaje więcej informacji.

Mariusz Milewski wygrał z kurią. Ksiądz pedofil wykorzystywał go 9 lat. Dostanie odszkodowanie w wysokości 600 tysięcy złotych.
Sonda
Czy boisz się o swoje dziecko?
Nasi Partnerzy polecają