Ciała 49-latki i 52-latka w domu jednorodzinnym. Wielka tragedia pod Żywcem

i

Autor: pasja1000/cc0/Pixabay.com Ciało kobiety i mężczyzny znaleziono w domu jednorodzinnym w Łodygowicach pod Żywcem, zdj. ilustracyjne

Makabryczne odkrycie

Ciała 49-latki i 52-latka w domu jednorodzinnym. Wielka tragedia pod Żywcem

2023-03-04 19:30

Ciało kobiety i mężczyzny znaleziono w domu jednorodzinnym w Łodygowicach pod Żywcem. Do zdarzenia doszło w sobotę, 4 marca, ok. godz. 11.30. Jak informuje tamtejsza policja, na miejscy pojawili się również funkcjonariusze państwowej straży pożarnej, którzy ujawnili, że w budynku zamieszkiwanym przez 49-latkę i 52-latka znajdowało się duże stężenie tlenku węgla.

Ciała 49-latki i 52-latka w domu pod Żywcem. Zabił ich tlenek węgla?

W domu jednorodzinnym w Łodygowicach pod Żywcem ujawniono ciała 49-latki i 52-latka. Służby ratownicze zostały powiadomione o tragicznym odkryciu w sobotę, 4 marca, ok. godz. 11.30, ale na pomoc obydwojgu było już za późno. Zwłoki leżały w jednym z pomieszczeń, a interweniujący na miejscu funkcjonariusze państwowej straży pożarnej ujawnili w budynku wysokie stężenie tlenku węgla, którym zatrucie doprowadziło prawdopodobnie do śmierci kobiety i mężczyzny. - Wyjaśniamy szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratury rejonowej - mówi aspirantka sztabowa Mirosława Piątek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.

Sonda
Czy masz w domu czujnik czadu?
Grób Edmunda Kolanowskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany