Cieszyn. POTĘŻNA dziura w ulicy! Jezdnia nagle się zapadła. Co się stało? [ZDJĘCIA]

2021-07-19 12:11
Cieszyn. Zapadł się fragment ulicy Kolejowej. Ogromna dziura!
Autor: UM Cieszyn Cieszyn. Zapadł się fragment ulicy Kolejowej. Ogromna dziura!

Chwile grozy w Cieszynie. Jak podaje miejscowy Urząd Miejski na ul. Kolejowej, na wysokości stacji paliw, zapadł się fragment jezdni. Zdjęcia wyglądają przerażająco. Widać, że dziura w ziemi jest sporych rozmiarów. Jak doszło do tego, że w centrum miasta powstało takie zapadlisko? - Prawdopodobnie spowodowane to było podmyciem drogi przez wodę po pęknięciu kolektora ogólnospławnego, który pod drogą w tym miejscu przebiega. Mogło to trwać dość długo, bo wyrwa jest duża - podaje mł. bryg. Michał Pokrzywa z cieszyńskiej PSP.

Ostre sceny seksu na plaży w Mielnie. Kochali się na oczach tłumów

Cieszyn. Na ul. Kolejowej zapadła się jezdnia

Jak podaje Urząd Miasta w Cieszynie na ulicy Kolejowej, na wysokości stacji paliw doszło do zapadnięcia się jezdni. Jest ona sporych rozmiarów, rozciąga się niemal na szerokość jednego pasa jezdni (około 3 metrów) i głębokość około 5 metrów. W związku z awarią odcinek ulicy Kolejowej od ronda do ul. Wyspiańskiego został wyłączony z ruchu. Co było przyczyną jej powstania? - Prawdopodobnie spowodowane to było podmyciem drogi przez wodę po pęknięciu kolektora ogólnospławnego, który pod drogą w tym miejscu przebiega. Mogło to trwać dość długo, bo wyrwa jest duża. Na szczęście nikomu nic się nie stało; nikt do niej nie wpadł - mówi rzecznik prasowy KP PSP w Cieszynie mł. bryg. Michał Pokrzywa.

Rzecznik cieszyńskiej policji asp. Krzysztof Pawlik poinformował, że otoczenie zostało zabezpieczone. - Odcinek ul. Kolejowej, od ronda do ul. Wyspiańskiego, został wyłączony z ruchu. To jest centrum miasta i można skorzystać z objazdów, ale w godzinach szczytu będzie tam tłoczno – powiedział. Wyrwę załatają służby miejskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE