Ciężarówka zepchnęła osobówkę na pobocze. Zaskakująca kolizja w Katowiach

2021-11-25 13:57
policja
Autor: pixabay

W czwartek (25 listopada) w Katowicach tuż przed tunelem na DTŚ w kierunku centrum doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i osobowego. Jak podaje policja, przed rozwidleniem od strony Sosnowca miało miejsce zderzenia volkswagena z ciężarówką. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie ma większych utrudnień w związku ze zdarzeniem.

Do zdarzenia doszło 25 listopada po południu na alejach Rozdzieńskiego w rejonie rozwidlenia prowadzącego z jednej strony do tunelu na DTŚ, a z drugiej do centrum Katowic. W kolizji brał udział samochód marki volkswagen i pojazd ciężarowy. Z nagranego przez jednego z internautów filmiku wynika, że podczas zmiany pasa przez pojazd ciężarowy doszło do zderzenia z osobówką. Co ciekawe, pierwszy z pojazdów pchał po jezdni volkswagena przez kilkadziesiąt metrów, a potem zatrzymał się na poboczu. - Na szczęście nikomu nic się nie stało - mówi Agnieszka Żyłka z KMP w Katowicach. - W wyniku zderzenia volkswagena z ciężarówką w pierwszym z pojazdów urwało się koło. Osobówka obróciła się bokiem do kierunku jazdy. Nie ma większych utrudnień - dodaje.

Śmiertelny wypadek w Jabłowie na Pomorzu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE