Tychy: Sebastian Z. udusił konkubinę w kawalerce. Po wszystkim pojechał na cmentarz

2021-11-25 10:58
Zabójstwo w Tychach
Autor: kaz Zabójstwo w Tychach. Za tymi drzwiami rozegrał się dramat

Nowe informacje w sprawie zabójstwa w Tychach. Jak przekazała prokuratura, Sebastian Z. (40 l.) przyznał się do zamordowania swojej 28-letniej konkubiny. Złożył w tej sprawie szczegółowe wyjaśnienia. Śledczym powiedział, że od dłuższego czasu kłócił się ze swoją partnerką. Feralnego dnia nad ranem miał ją udusić, a jej ciało owinąć folią. Po wszystkim pojechał do Knurowa na cmentarz.

O zabójstwie w mieszkaniu na ul. Sienkiewicza w Tychach informowaliśmy już w środę. Przypomnijmy, że 40-letni mężczyzna udusił swoją konkubinę w wynajmowanej w bloku kawalerce. Po wszystkim owinął ciało w folię przemysłową. Wyszedł z mieszkania i pojechał do Knurowa. Po kilku godzinach zadzwonił na numer alarmowy i powiedział funkcjonariuszom, że zabił 28-latkę. Dlaczego to zrobił? - Ze wstępnych ustaleń wynika, że między 40-latkiem i jego partnerką był narastający konflikt, w związku dochodziło do wielu nieporozumień - mówi nam nam szefowa Prokuratury Rejonowej w Tychach Maria Paszek. Sebastian Z. przyznał się podczas przesłuchania do popełnienia zbrodni. Złożył wyjaśnienia, szczegółowo opisał przebieg zbrodni. - Prokuratura postawiła mężczyźnie zarzut zabójstwa. W czwartek zostaną z nim wykonane czynności sądowe. Będziemy wnioskować o tymczasowy areszt - dodaje Maria Paszek. Sebastianowi Z. grozi dożywocie.

WAŻNE: Zakopane zwłoki kobiety w rejonie Zawiercia! Czy to zaginiona Monika?

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Zabił człowieka i uciekł do lasu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE