Zakopane zwłoki kobiety w rejonie Zawiercia! Czy to zaginiona Monika?

2021-11-25 9:50
Zwłoki - ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE
Autor: SHUTTERSTOCK Zwłoki - ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Zwłoki kobiety w Porębie. Policjanci w nocy z 24 na 25 listopada znaleźli ciało w lesie na pograniczu Poręby i Zawiercia. Wedle nieoficjalnych informacji, kobieta została zamordowana, a jej zwłoki ukryte. Wciąż nie ma wiadomo wiele na temat tej sprawy, jednak jak podaje profil Zawiercie 112, może to być ciało zaginionej Moniki W.-S z Jaworznika., która zniknęła 9 lipca.

Zwłoki kobiety znaleziono na pograniczu Poręby i Zawiercia w nocy ze środy na czwartek (24/25 listopada). Jak podaje profil Zawiercie 112, ciało było zakopane. Wszystko wskazuje na to, że kobieta została zamordowana, a ktoś chciał ukryć zbrodnię. Ten sam serwis podaje, że może to być finał poszukiwań zaginionej Moniki W.-S., która zniknęła 9 lipca. Przypomnijmy, że jej samochód wyłowiono 5 dni później w stawie. Policja na razie nie potwierdza tych doniesień. - W nocy policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili czynności na terenie Poręby w związku z odkryciem zwłok. Sprawa jest prowadzona od kilku miesięcy. Jest skomplikowana i wielowątkowa. W najbliższym czasie przekażemy więcej informacji - powiedziała nam podinspektor Aleksandra Nowara z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu znaleziono pamiętnik zaginionej Moniki, w którym opisywała swój związek z lokalnym biznesmenem Mariuszem P. Kobieta oskarżała go o przemoc. Mężczyzna był ostatnią osobą, która miała widzieć 42-latkę. Ale nie było dowodów na jego związek ze sprawą. Mariusz P. tłumaczył, że rozstał się z Moniką na stacji benzynowej. Mężczyzna był co prawda zatrzymany przez policję, ale w zupełnie innej sprawie. Chodziło o przemyt narkotyków do Polski. Mundurowi mieli go jednak przesłuchać za pomocą wariografu w sprawie zniknięcia mieszkanki Jaworznika.

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Zwłoki księdza znalezione na terenie plebanii w miejscowości Pomocne.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE