Makabra w Tychach. Zwłoki kobiety zawinięte w folię! W pobliżu cmentarza zatrzymano mężczyznę

2021-11-24 10:55
Zwłoki kobiety w mieszkaniu
Autor: SHUTTERSTOCK Zwłoki kobiety w mieszkaniu - ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Tychy. W jednym z mieszkań przy ul. Sienkiewicza znaleziono zwłoki kobiety. Wedle nieoficjalnych informacji były one zawinięte w folię. Policjantów o sprawie powiadomił 40-letni mężczyzna. Został on zatrzymany w rejonie cmentarza w Knurowie. Policja na razie nie informuje o szczegółach zdarzenia.

Tychy. Zwłoki kobiety w mieszkaniu. Zatrzymano 40-latka

Do zdarzenia doszło we wtorek (23 listopada) w godzinach porannych. Jak informował lokalny portal 112Tychy.pl, w jednym z mieszkań przy ul. Sienkiewicza w Tychach znaleziono ciało 28-letniej kobiety, które było zawinięte w folię. Na miejscu działali policjanci pod nadzorem prokuratora. Do mieszkania wezwana została grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. O śmierci kobiety poinformował stróżów prawa 40-letni mężczyzna. Został on zatrzymany w rejonie cmentarza w Knurowie, gdzie czekał na mundurowych. Wedle nieoficjalnych ustaleń był on konkubentem kobiety.

Nowe szczegóły na temat zbrodni w Tychach: Zabójstwo w Tychach. "Słyszałam stukanie nad ranem". Szokujące szczegóły śmierci 28-latki

- Mężczyzna jest podejrzewany o zabójstwo 28-latki - mówi nam asp.szt. Barbara Kołodziejczyk, rzecznika prasowa KMP w Tychach. - Obecnie jest on do dyspozycji prokuratury. To wszystkie informacje, jakie mogę przekazać na ten temat - dodała. Więcej informacji wkrótce.

Zobacz koniecznie: Zgniła w garażu w pięknych, złotych trzewikach. Nadal nie wiedzą, kim jest ta kobieta

Groby aktorów seriali Dom, Alternatywy 4 i Zmiennicy. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE