Zabójstwo w Tychach. "Słyszałam stukanie nad ranem". Szokujące szczegóły śmierci 28-latki

2021-11-24 13:32
Zabójstwo w Tychach
Autor: kaz Zabójstwo w Tychach. Na tym osiedlu, za tymi drzwiami 40-latek udusił młodszą konkubinę

We wtorek rano w jednym z mieszkań przy ul. Sienkiewicza w Tychach znaleziono ciało młodej kobiety. Policjantów o śmierci 28-latki poinformował jej 40-letni konkubent. Mężczyzna przyznał mundurowym, że ją zabił i czekał na nich nieopodal cmentarza w Knurowie. W środę (24 listopada) zostaną przeprowadzone z nim czynności. Mężczyzna będzie przesłuchany, usłyszy zarzut zabójstwa. Super Express ustalił, że najprawdopodobniej 40-latek udusił konkubinę, a jej ciało zawinął w folię przemysłową.

Zwłoki kobiety w mieszkaniu przy ul. Sienkiewicza w Tychach ujawniono we wtorek rano. Policjanci otrzymali informację od 40-letniego konkubenta kobiety, że 28-latka nie żyje. On sam przyznał w rozmowie z policją, że ją zabił. Na miejsce prócz mundurowych skierowano prokuratora, grupę dochodzeniowo-śledczą i techników kryminalistyki. Ciało 28-latki było zawinięte w folię przemysłową. - Wedle wstępnych ustaleń została ona uduszona - mówi nam szefowa Prokuratury Rejonowej w Tychach Maria Paszek. - Zwłoki kobiety zostały zabezpieczone do sekcji zwłok, która zostanie wykonana w czwartek - dodała.

Policjanci zatrzymali 40-letniego konkubenta ofiary. Czekał na nich nieopodal cmentarza w Knurowie. W środę ma zostać doprowadzony i przesłuchany. Usłyszy zarzut zabójstwa. - Prokuratura będzie wnioskowała o tymczasowy areszt - mówi Maria Paszek. Póki co nie są znane motywy jego działania.

Zobacz także: SZOKUJĄCA zbrodnia w Tychach! Pobił 53-latka na śmierć, bo zapytał go o maseczkę!

Sąsiedzi 28-latki są wstrząśnięci śmiercią 28-latki. Mówią, że była lokatorką małej kawalerki. - Mieszkali tu chyba około dwa miesiące. Od kilku dni dało się słychać jakieś awantury. Bodaj we wtorek o 5.00 rano słyszałam jakieś stukanie - mówi nam jedna z sąsiadek

Zabójstwo na Żabiance
Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE