Rybnik. Czekał w kolejce po węgiel. Kiedy już płacił, zmarł. Tragedia pod kopalnią Chwałowice

2021-11-17 12:21

Tragedia pod kopalnią Chwałowice w Rybniku. Przed punktem kasowym zmarł 50-letni kierowca. Wedle wstępnych ustaleń, mężczyzna czekał w kolejce po węgiel. Podczas przekazywania pieniędzy nagle zasłabł. Podjęto próbę jego reanimacji, ale niestety mężczyzna zmarł.

Do zdarzenia doszło 15 listopada przed południem. Jak podało Radio 90, 50-letni mężczyzna zmarł czekając w kolejce na węgiel. Zapytaliśmy policję w Rybniku o okoliczności tragedii, jaka wydarzyła się przy kopalni Chwałowice. - Do zdarzenia doszło na ul. Zwycięstwa. Mężczyzna pojechał na skład po węgiel. Podczas płacenia przy punkcie kasowym zasłabł. Pracownicy prowadzili reanimację. Niestety, lekarz stwierdził zgon. Ofiarą jest 50-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego. Prokurator polecił wydanie ciała rodzinie - mówi SE asp. Bogusława Kobeszko. Przyczyną śmierci mężczyzny był najprawdopodobniej zawał serca.

Przypomnijmy, że Polska Grupa Górnicza wprowadziła limity na sprzedaż węgla i ekogroszku w związku z ogromnym zapotrzebowaniem. Węgla nie można kupić przez Internet, a jedynie na kopalnianych składach.

Tak wygląda grób zmarłej Izy z Pszczyny. Kobietę pochowano z synkiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE