Wszedł tuż pod pędzący pociąg. Tragedia na torach w Tychach

2021-11-17 8:34
Śmiertelne potrącenie na torach w Tychach
Autor: pixabay.com Śmiertelne potrącenie na torach w Tychach - zdjecie poglądowe

Tragedia w Tychach. We wtorek doszło tam do śmiertelnego potrącenia 59-letniego mężczyzny na torach w rejonie ulicy Jeżynowej. Na miejsce skierowano policję, straż pożarną, ratowników medycznych i straż miejską. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. Stróże prawa wyjaśniają sprawę pod nadzorem prokuratora.

Tragedia w Tychach wydarzyła się we wtorek po godz. 14.00. Służby otrzymały informację, że doszło do potrącenia na torach przez pociąg towarowy typu cysterna (jadący w kierunku Pszczyny) w rejonie przejazdu w ciągu ulic Jeżynowej i Malinowej. Na miejsce udali się policjanci, straż pożarna i straż miejska, a także ratownicy medyczni. - Przed  godz. 15.00 komenda została poinformowana, że na torach przy ul. Jeżynowej doszło do potrącenia przez pociąg ze skutkiem śmiertelnym. Na miejsce skierowano ekipę z wydziału kryminalnego. Okoliczności tej tragedii są przedmiotem postępowania prowadzonego przez policjantów - mówi sierż. szt. Paulina Kęsek z KMP w Tychach. W wyniku zdarzenia zginął 59-letni mężczyzna. Wedle informacji  serwisu 112Tychy.pl, pieszy wszedł pod nadjeżdżający pociąg. Ze względu na to zdarzenie występowały utrudnienia w ruchu pociągów.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Zginęli pod pociągiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE