Czerwionka-Leszczyny: Kompletnie pijany kierowca złapany! Ledwo stał na nogach

2020-06-30 14:01 Bartosz Wojsa
Czerwionka-Leszczyny: Kompletnie pijany kierowca złapany! Ledwo stał na nogach
Autor: Policja Śląska Czerwionka-Leszczyny: Kompletnie pijany kierowca złapany! Ledwo stał na nogach

Dzięki właściwej reakcji świadków, policjanci z Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach zatrzymali pijanego kierowcę. 50-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie, jechał całą szerokością jezdni i był wulgarny wobec osób, które próbowały uniemożliwić mu dalszą jazdę. Mężczyzna ledwo stał na nogach!

W poniedziałek (29 czerwca), około godziny 21:30, dyżurny Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach otrzymał informację o pijanym kierowcy. Policjanci natychmiast udali się w kierunku ulicy Kopalnianej.

- Świadkowie zdarzenia próbowali uniemożliwić 50-latkowi dalszą jazdę. Wówczas mężczyzna wyszedł z pojazdu, chwiał się na nogach, był agresywny i wulgarny wobec mieszkańców powiatu rybnickiego - mówią śląscy policjanci.

Gdy zorientował się, że może zostać złapany, zamknął się w pojeździe i zaczął uciekać!

Szybko jednak został zatrzymany przez mundurowych z Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Wynik badania na alkomacie wykazał w jego organizmie blisko dwa promile alkoholu.

- Teraz nieodpowiedzialny kierowca trzeźwieje w policyjnym areszcie - mówią mundurowi.

Wkrótce odpowie za to, co zrobił.

- Pijani kierujący stanowią zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego: dla nas i naszych bliskich. Zawsze reagujmy na tego typu przypadki - apelują policjanci.

Bomba ekologiczna w Mikołowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.