Częstochowa: Złodziej spalił się ze wstydu! Po wrzuceniu TEGO oddał plecak [WIDEO]

2020-09-22 21:51 Bartosz Wojsa
Częstochowa: Złodziej spalił się ze wstydu! Po wrzuceniu TEGO oddał plecak
Autor: MPK w Częstochowie Częstochowa: Złodziej spalił się ze wstydu! Po wrzuceniu TEGO oddał plecak

Złodziej skradł plecak kierowcy autobusu linii nr 24 w Częstochowie. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne opublikowało nagranie z zajścia, żądając zwrotu skradzionych rzeczy i grożąc, że w przeciwnym razie sprawa trafi na policję. Post udostępniono kilkaset razy, a nagranie z udziałem złodziejaszka obiegło całe miasto i okolice. Mężczyzna spalił się ze wstydu i oddał plecak! Zostawił też liścik.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie dokładnie 18 września wrzuciło na swoją stronę na Facebooku nagranie z kradzieży, do której doszło w autobusie linii nr 24, jadącym w kierunku Kukuczki, około godz. 14:00. Złodziej, wykorzystując moment nieuwagi, zabrał ze strefy wydzielonej pojazdu plecak należący do kierowcy MPK. - Jeśli skradziona rzecz wróci do właściciela, a człowiek, który tego dokonał nam się ujawni, jest szansa na polubowne zakończenie tej sprawy. W przeciwnym razie całość zostanie zgłoszona na policję ze wszystkimi konsekwencjami. Są świadkowie, którzy pomogą w znalezieniu sprawcy! Złodzieju, czekamy do poniedziałku, do godz. 15. na Twoją skruchę. Udostępniajcie, może "człowiek lepkie ręce" poczuje presje i zachowa się jak trzeba - zaapelowało MPK w Częstochowie.

Okazało się, że presja ma sens, bo post udostępniono kilkaset razy i dotarł on do ponad 60 tysięcy osób, co przyniosło efekt. O sprawie usłyszało niemal całe miasto i okolice. Wówczas złodziej spalił się ze wstydu! - Amator cudzych rzeczy nie wytrzymał najwyraźniej tej presji społecznej i podrzucił pod naszą siedzibę skradziony plecak z pełną zawartością - pisze MPK w Częstochowie. Mężczyzna zostawił także liścik.

"Przepraszam za przywłaszczenie plecaka. Nie wiem, co mnie podkusiło", napisał. - Lepiej późno niż wcale: dzięki zwrotowi i okazanej skrusze sprawa nie zostanie zgłoszona dalej - odpowiada MPK.

Częstochowa: Złodziej spalił się ze wstydu! Po wrzuceniu TEGO oddał plecak
Autor: MPK w Częstochowie Częstochowa: Złodziej spalił się ze wstydu! Po wrzuceniu TEGO oddał plecak
Seks na Mariackiej w Katowicach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.