Ewakuacja w Katowicach. Mężczyzna wszedł z bronią do centrum handlowego!

2022-01-04 9:56
Katowice: Ewakuacja w CH Trzy Stawy
Autor: pixabay.com Katowice: Ewakuacja w centrum handlowym. Mężczyzna wszedł do środka z bronią

W poniedziałek (3 grudnia) wieczorem do Centrum Handlowego Trzy Stawy w Katowicach wszedł mężczyzna, który miał przy sobie broń. Ochrona zauważyła, że dziwnie się zachowywał, w związku z czym natychmiast go zatrzymano i poinformowano o zajściu policję. Mundurowi przyjechali na miejsce. Od 28-latka pobrano krew do badań, obecnie przebywa w szpitalu w asyście policjantów.

Zdarzenie miało miejsce w CH Trzy Stawy przy ul. Pułaskiego w Katowicach. Mężczyzna w wieku 28 lat wszedł do marketu spożywczego w poniedziałek (3 stycznia) kwadrans przed godz. 22.00. Jego zachowanie było bardzo dziwne. Ochroniarze zauważyli, że miał przy sobie broń czarnoprochową. Podjęto natychmiastowe działania. - Mężczyzna został zatrzymany, na miejsce wezwano policjantów. Z budynku ewakuowano około 50 osób. Zatrzymany 28-latek został przetransportowany do szpitala, gdzie przebywa pod nadzorem policjantów. Została mu pobrana krew do badań na obecność alkoholu i środków odurzających. Na szczęście nikomu nic się nie stało - mówi Agnieszka Żyłka, rzeczniczka KMP w Katowicach. O mężczyźnie wiadomo również, że na co dzień jest mieszkańcem Lublina. Policja wyjaśnia sprawę.

Wielka awantura na środku ulicy! 30-latek z opla wyciągnął broń
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE