Festiwal

Fest Festival 2022 w Parku Śląskim w Chorzowie. Piękne dziewczyny i świetne koncerty

W Parku Śląskim w Chorzowie trwa 3. edycja Fest Festivalu i trzeba przyznać - również w tym roku organizatorzy nie zawiedli. Znakomite koncerty, bajkowa sceneria i wspaniała atmosfera. To wszystko znajdziecie na Fest Festivalu.

W Parku Śląskim w Chorzowie trwa 3. edycja Fest Festivalu. Organizatorzy zadbali o bajkową scenerię i zróżnicowaną muzykę. W piątek niewątpliwie należał do Beaty Kozidrak, Sokoła, Margaret, Armanda i Fishera. Rudimental świetnie rozgrzali publiczność na głównej scenie. Świetny koncert dał również James Arthur i Smolasty.

Czytaj również: Krzysztof Rutkowski odnajdzie warte krocie zegarki biznesmena? Mężczyzna został ogłuszony i skrępowany. Daje 10 tysięcy euro nagrody!

Trzeba przyznać, że frekwencja na Fest Festivalu jest imponująca. Nie brakuje tu kolorowych i ubranych festiwalowo ludzi. Na terenie festiwalu znajdziecie kilka stref chilloutu, strefy gastro. Można skorzystać także z boiska do siatkówki, kajaków ale nie tylko. Ogromną popularnością cieszą się także imprezy w pianie.

Sobota, to ostatni dzień Festa, podobnie jak w poprzednich dniach festiwalu, atrakcji nie zabraknie. Na scenie wystąpią dzisiaj między innymi Bovska, Bokka, OIO, Piotr Zioła, Kizo, Sanah, Son Lux, Scooter, Kaliber 44, Stromae czy Duke Dumont.

Przeczytaj koniecznie: Zuchwała kradzież w McDonald’s w Zabrzu. 52-letnia pracownica ukradła cały utarg. Nie uwierzycie, ile było w sejfie!

I choć Fest Festival nie należy do najtańszych, bo za czterodniowy karnet trzeba było zapłacić 600 złotych, to warto tu być, poczuć festiwalowy klimat i dobrze się bawić w rytm muzyki.

Sonda
Z kim widzimy się na FEST Festival 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE