Florian i Fabianek już nie przytulą się do mamy. Ich tata zabił Karolinę z zazdrości!

2021-09-14 8:21
Florian i Fabianek już nie przytulą się do mamy. Ich tata zabił Karolinę z zazdrości!
Autor: Mat. prywatne / Policja Śląska Florian i Fabianek już nie przytulą się do mamy. Ich tata zabił Karolinę z zazdrości!

Krystian W. udusił swoją żonę Karolinę, bo postanowiła się z nim rozstać i próbowała ułożyć sobie życie na nowo. Morderca odebrał własnym synom mamę, Florian i Fabianek już się do niej nie przytulą. Gdy 29-latek trafił na sądowy korytarz, płakał i rozpaczał. Jego tłumaczenia były absurdalne.

Mali Florian i Fabianek już nie przytulą się do Karoliny W., ich ukochaną mamę odebrał im ojciec - Krystian W., który zaczaił się na nią, napadł i udusił. Ciało wywiózł i porzucił. Dramat nadal wstrząsa mieszkańcami Częstochowy, a kolejne doniesienia są makabryczne. 29-letni zabójca na sądowym korytarzu płakał i rozpaczał, a przed wymiarem sprawiedliwości tłumaczył się, że powodem zabójstwa były nieporozumienia małżeńskie. W rzeczywistości, według nieoficjalnych ustaleń, Krystian W. miał zabić z zazdrości, bo Karolina go zostawiła i próbowała sobie ułożyć życie na nowo. Synkowie byli jej oczkiem w głowie, miała nawet ich imiona wytatuowane na ciele. Tragedia, która rozegrała się w województwie śląskim, pozostawi na nich okropne piętno.

29-latek usłyszał zarzut zabójstwa, który przedstawiła mu prokuratura we wtorek, 31 sierpnia. Mężczyzna przyznał się do zbrodni i złożył obszerne wyjaśnienia. Przypomnijmy, że zwłoki Karoliny zostały odnalezione w poniedziałek, 30 sierpnia, w polach w powiecie kłobuckim, a konkretnie w jednym z kompleksów leśnych. Śledczy ustalili, że do morderstwa doszło w samochodzie, który był zaparkowany obok domu Karoliny. To tam Krystian W. miał ją udusić, a potem wywieźć ciało do Łobodna, gdzie ukrył je w polach. 29-latek trafił do tymczasowego aresztu, a teraz rusza jego proces. Jawność została jednak wyłączona z uwagi na dobro rodziny.

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad bliskimi powinny być wyższe?
W poniedziałek chciał popełnić samobójstwo, w sobotę zamordował ojca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE