Gliwice. Podwójny dramat na DK 88. Ranna kobieta z dzieckiem i straszna śmierć motocyklisty [ZDJĘCIA]

2021-05-11 16:40 Rafał Strzelec
Wypadek na DK 88 w Gliwicach
Autor: Policja Śląska Wypadek na DK 88 w Gliwicach

Dwa wypadki miały miejsce we wtorkowe przedpołudnie na DK 88 w Gliwicach. Najpierw doszło do zderzenia osobowej toyoty z samochodem dostawczym. Ranna została kobieta i 9-letnia dziewczynka. Potem samochód ten samej marki uderzył w motocykl, którym jechał mężczyzna. Kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalają przyczyny obu wypadków na drodze krajowej nr 88. Czy do śmierci motocyklisty przyczynił się zator po pierwszym wypadku? To ustali śledztwo.

Wypadek na drodze krajowej nr 88 w Gliwicach miał miejsce 11 maja rano. Najpierw około godz. 9.26 służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie dotyczące zderzenia samochodu osobowego marki toyota z pojazdem dostawczym. W wyniku tego zdarzenia poważnie poszkodowana została kobieta z 9-letnim dzieckiem. To jednak nie wszystko. Około 800 metrów od miejsca wypadku na DK 88 miało miejsce kolejne zdarzenie. - Na wysokości wiaduktu w rejonie ulicy Tarnogórskiej, zderzył się motocykl z kolejną toyotą. Niestety, obrażenia motocyklisty okazały się śmiertelne - podaje gliwicka policja.

Zobacz również: Będzin: Nie żyje Marcin Pitas. Młody policjant zostawił w żałobie żonę i dwoje dzieci

Na miejscu zdarzenia pracowała policja, straż pożarna, prokurator. Wylądował również śmigłowiec LPR. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Teraz w sprawie wypadku na DK 88 toczy się śledztwo. Policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem rozpoczęła badania i oględziny miejsc wypadków. Postępowania wykażą, co było ich przyczyną.

Komornik licytuje dom syna Andrzeja Leppera
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE