Groźny wypadek w Katowicach! Auto stanęło w płomieniach

2021-11-23 16:54
policja
Autor: pixabay

Groźne zdarzenie w Katowicach. We wtorek (23 listopada) nieopodal skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Owsianą doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kiedy uczestniczące w kolizji osoby wyszły z pojazdów, jeden z nich stanął w ogniu! Na szczęście nie ma osób poszkodowanych. Na miejscu działa straż pożarna i policja.

Groźne zdarzenie drogowe w Katowicach. We wtorek (23 listopada) w godzinach popołudniowych na drodze prowadzącej Katowic do Mikołowa (ul. Kościuszki) doszło do kolizji. - Około 600 metrów przed skrzyżowaniem z ul. Owsianą zderzyły się dwa samochody osobowe. Kiedy oba pojazdy zostały opuszczone przez uczestników zdarzenia, jedno z aut stanęło w płomieniach. Na miejsce wezwano karetkę, ale z informacji będących na miejscu policjantów wynika, że nie ma osób poszkodowanych - mówi Agnieszka Źyłka z KMP w Katowicach. Zdarzenie jest świeże, dlatego policjanci nie informują na razie, ile osób brało udział w kolizji i jakie były jej okoliczności.

Pijany kierowca ukraińskiego busa jechał pod prąd na autostradzie i spowodowała wypadek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE